Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /profiles/k/ka/kap/kaphd/adwokatplock.pl/classes/sqlDB.class.php on line 50
adwokat płock, prawnik płock, kancelaria płock/Porady On-line
adwokat płock
Kancelaria Adwokacka
Paweł Drewniak
Adwokat

Tel.: 24 366-61-14,
Kom.: 501 295 862,
biuro@adwokatplock.pl

Porady On-line

Porada on-line - na rzecz Zleceniodawcy sporządzana jest porada prawna w formie elektronicznej w formacie Word lub PDF zawierająca odpowiedź na pytania zadane na formularzu wraz z przytoczeniem przepisów prawa.

Po otrzymaniu wypełnionego formularza Klient otrzymuje na wskazany przez siebie adres e-mail bezpłatną wstępną analizę prawną z podaniem wysokości honorarium.

Po potwierdzeniu warunków  finansowych dalszej współpracy Klient otrzyma pełny tekst porady prawnej opatrzonej Logo Kancelarii na wskazany adres poczty e-mail. Porada udzielana jest w terminie do 3 dni roboczych od daty wpływu na rachunek Kancelarii wynagrodzenia za udzielenie porady on-line lub po przesłaniu przez Klienta dokumentu bankowego potwierdzającego wpłatę. 

Wynagrodzenie za udzielenie porady on-line wynosi min. 50 zł brutto i jest uzależnione od charakteru i stopnia skomplikowania sprawy. 
 

Formularz kontaktowy:

Firma:
Imie i nazwisko *:
Adres (ulica, nr domu) *:
Miasto i kod pocztowy *:
NIP:
E-mail *:
Telefon *:
Treść zapytania:
* pola wymagane
Załączniki
Dodaj nowy
Wskazany plik jest za duży. Proszę wysłać na adres e-mail: biuro@adwokatplock.pl
?